Ustájení koní Pelhřimov Ustájení koní Pelhřimov Ustájení koní Pelhřimov

Výcvik jezdců, turistická jízdárna

Nabídku farmy mohou využít nejen lidé, kteří se jezdectvím již zabývají, ale i ti, kteří s jezdeckým sportem teprve začínají, nebo ti, kteří se v rámci využití volného času chtějí přesvědčit o pravdivosti rčení, že "nejkrásnější pohled na svět je pohled z koňského hřbetu".

Výcvik jezdců na Farmě Hrnčíř je určen jak pro začínající jezdce od 10 let až do pokročilého věku, tak i pro pokročilé jezdce pod vedením instruktora jezdectví. Začínajícím jezdcům nabízíme nejprve základní výcvik na lonži, pro pokročilé jezdce je určen výcvik ve skupině či jednotlivě dle dohody. K výcviku slouží v zimních měsících a při nepřízni počasí krytá jezdecká hala, v letních měsících venkovní jízdárna. Pokročilí jezdci mohou absolvovat vyjížďky do přírody, popřípadě se zúčastnit tradiční Hubertovy jízdy.

V okolí farmy jsou naprosto ideální podmínky pro rozvoj agroturistiky, nádherné okolí umožňuje vyjížďky na koni spojené s relaxací v přírodě.

Kontakt: Alena Hrnčířová, tel.: 723 385 307

Farma Hrnčíř - výcvik jezdců Farma Hrnčíř - výcvik jezdců Farma Hrnčíř - výcvik jezdců Farma Hrnčíř - výcvik jezdců Farma Hrnčíř - výcvik jezdců Farma Hrnčíř - výcvik jezdců Farma Hrnčíř - výcvik jezdců Farma Hrnčíř - výcvik jezdců Farma Hrnčíř - výcvik jezdců Farma Hrnčíř - výcvik jezdců Farma Hrnčíř - výcvik jezdců Farma Hrnčíř - výcvik jezdců